İnsan Kaynakları Politikamız

Şirketimizin vizyon, misyon ve kurumsal değerleri doğrultusunda kaliteli insan gücü istihdam etmek; İnsan Kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirmek , çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak üzere eğitimler sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Yönetimi Politikamızın etkin şekilde uygulanabilmesi için; tüm yöneticilerimizin birer "İnsan Kaynakları Yöneticisi" olması gerektiğini temel felsefe olarak benimsemiş bulunmaktayız. Bu amaçla; sürekli eğitim ve toplantılar düzenleyerek İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili önemli bilgi ve yetkinlikleri departman yöneticileri ile paylaşmaktayız.

Dünyanın öncü Güneş Enerjisi Sistemleri üreticilerinden biri olarak, Bireysel Başarıyı değil; Kurumsal Başarıyı hedeflemekteyiz. Hedeflerimize de ancak; bilgili , deneyimli, mesleğini seven, hizmet odaklı düşünen çalışanlar ile ulaşacağımıza inanıyoruz. Eğitim, Performans Değerleme ve Kariyer Planlama çalışmalarımız ile çalışanlarımızın iş gelişimine ve motivasyonuna katkı sağlamak üzere; personelimize sadece bir çalışan değil sosyal bir unsur bakış açısıyla yönelerek tercih edilen firma ve işveren olma yolunda ilerlemekteyiz.

Siz de bu yolu bizimle paylaşmak istiyorsanız ;

Aramıza Yeni Katılacak Arkadaşlarımızın da, Bizler Gibi:

- Aktif çalışma ortamına uyum sağlayan

- Kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen

- Gelişime ve yeniliklere açık, sürekli öğrenen

- Bilgi, beceri ve niteliklerini arttırmak için çaba sarfeden

Bu temel özelliklerin sizde bulunduğunu düşünüyorsanız ve bizimle çalışmak istiyorsanız ; lütfen başvuru formunu doldurunuz.

Başvuru Formu

Sadece pdf,docx,xlsx uzantılı dosyalar gönderilebilir !
shadow
O.S.B Aşıkpaşa Cad. No: 13 Kırşehir

Ödeme
Mesaj Gönder